БЛОГ

20 переваг стелажів Camshelving Premium Series

1. Суцільні та вентильовані полиці. Однією з найбільших переваг Camshelving - це вибір суцільних або вентильованих полиць, а також можливість їх поєднання в одному стелажі. Залежно від того, де ви використовуєте Camshelving, вентиляція, що забезпечується вентильованими пластинами, є гарантованою. В інших частинах стелажної системи суцільні полиці дозволяють легко утримувати стелажі в чистоті і зменшують ймовірність перехресного забруднення від розливів.

2. Покриття CamguardНезмивний антимікробний захист, який називається Camguard, слугує для перешкодження росту цвілі, грибків та бактерій. Camshelving настільки гігієнічний і безпечний для їжі, що деякі кухарі кладуть м'ясо для в'ялення прямо на полиці стелажу!

3. Довічна гарантія проти іржі. Camshelving має металевий сердечник, обгорнутий поліпропіленовим матеріалом, який не руйнується. Такий матеріал ніколи не відшаровується, не сколюється та не піддається корозії.

4. Відкритий кутовий огляд. Кутові з'єднувачі системи Camshelving відкривають доступ до кутової частини стелажів. Відсутній тримач на перетені двох стелажів збільшує видимість та надає повний доступ до товару або продукту, що зберігається.

5. Спільні тримачі. Максимально збільшуйте місце для зберігання завдяки особливості Camshelving - один тримач між двома стелажами замість двох. Camshelving має базовий стелаж, до якого є можливість під’єднати додатковий стелаж, що дає додаткову площину для зберігання. Жоден простір не залишається незатребуваним!6. Гнучкі параметри конфігурації. Незалежно від розміру вашого місця для зберігання, Camshelving можна налаштувати для максимального використання кожного сантиметру приміщення, враховуючи при цьому ваші потреби та цілі. Навіть маючи нестандартні особливості поверхні, як, наприклад, нерівність підлоги, будьте впевнені, що встановлення Camshelving цілком реальне.

7. Створена для різних умов зберігання. Система Camshelving призначена для використання навіть при екстремальних температурах зберігання від -37 ° до 86 ° C. Ви можете використовувати стелажі Camshelving у ваших холодильних та морозильних камерах, сухих сховищах, кімнат для утилізації тощо.

8. Індивідуальний дизайн стелажної системи Camshelving. Програма CDS, що використовують наші інженери, аналізує найбільш комфортний та економічно ефективний дизайн стелажів для будь-якого приміщення. Залежно від того, де ви хочете встановити стелажі, ця послуга забезпечує спрощений розподіл місця, комфортне поєднання всіх можливих опцій та вирішення організаційних проблем.9. Сертифікати безпеки харчових продуктів. Система Camshelving була перевірена на відповідність стандартам охорони здоров'я та безпеки. Стелажі Camshelving мають сертифікат NSF та відповідають стандартам HACCP.

10. Мобільність. Camshelving має обладнані колесами моделі стелажів, щоб забезпечити зручне переміщення потрібних груп товару або продукту. Дана опція також зручна для ретельного очищення підлоги, доступу до мало використовуваних частин приміщення тощо.11. Полиці для сушіння. Система Camshelving - це не тільки стелажі для зберігання продуктів, вони також можуть слугувати як стелажі для сушіння інвентарю або посуду. Доступні опції для купольної сушки, вертикальної сушки та кутового розміщення. Завдяки цій опції, Camshelving дозволяє сушити необхідні предмети, не турбуючись про скопичування води або можливості виникнення іржі.

12. Організація бляшанок. Тримайте бляшані банки, використовуючи опцію Ultimate №10 Can Rack до стелажу Camshelving. Не маєте великої кількості банок, щоб заповнити цілий блок? Замініть необхідну кількість поличок на стелажі, а решту залиште для інших товарів.13. Регулювання полиць. Розташування товарів або продуктів можна змінити в будь-який час. Вам не подобається, як розміщені ваші полиці або треба змінити товарний ряд? Легко регулюйте траверси з будь-якою необхідною висотою.

14. Система зберігання високої щільності складається із стаціонарних стелажів Camshelving, прикріплених до спеціальної підлогової системи, та мобільних стелажів між ними. Ця система зберігання забезпечує максимальне використання простору навіть у надзвичайно обмежених приміщеннях. Її легко змонтувати та легко демонтувати при необхідності зміни приміщення. При цьому не треба робити додаткових ремонтних робіт.

15. Зручний догляд. Використовуйте вологу ганчірку, щоб витерти полиці та перемички. Цього цілком достатньо для дотримування чистоти на стелажах та у всьому приміщенні.


16. Легка збірка: кожен блок поставляється із заздалегідь зібраними рамками для швидшого монтажу. Єдиний предмет, який вам потрібен - це молоток.

17. Простота конструювання. Установка системи настільки швидка, що для цого необхідно просто просунути прокладки в підшипники і закріпити молотком.Частини стелажів сконструйовані так, що вони легко формуються в стійкі рамки - немає ні гвинтів, ні болтів.

18. Стійкість до хімічних речовин. Стелаж Camshelving не тільки не іржавіє, він також не дає можливості проникненню жорстких хімічних речовин і солоної води.

19. Різноманітні аксесуари. Полиці різних видів для різних цілей зберігання, роздільники та етикетки допомагають максимально комфортно та зручно організувати простір та не дозволяють продуктам змішуватись або втрачатись.20. Захист. Якщо у вас є дорогі товари або алкоголь, які потрібно захистити, Camshelving має для цього сталеві клітки двох розмірів. Закріпіть цілий блок або лише поличку, щоб захистити вміст стелажу від небажаних ситуацій.

Стелажі