Найширший асортимент термоконтейнерів в Україні
Завжди в наявності на складі

EPP-термоконтейнери:
однакові зовні, але різні за можливостями!

Термоконтейнери з екструдованого пінополіпропілену (EPP) стають все більш популярними завдяки своїм унікальним властивостям. ЕPP має відмінні теплоізоляційні властивості, що робить його ідеальним для термоконтейнерів. Матеріал легкий, міцний та стійкий до ударів, що забезпечує довговічність контейнера.

Однак використання неякісного поліпропілену або порушення технологічного процесу під час виробництва може призвести до зниження цих характеристик. Виготовлення таких контейнерів вимагає високої точності та використання сучасних технологій. Важливо розуміти, що навіть найменше відхилення від технології виробництва може суттєво вплинути на якість кінцевого продукту.

Термоконтейнери CAMBRO GoBox - це американська якість перевірена роками, і ми знаємо, що достатньо один раз спробувати його в роботі, щоб більше не розглядати інші варіанти. Ці термоконтейнери дійсно дивують своїми властивостями та продуманим функціоналом.
Якщо при виробництві використовуються низькоякісні матеріали або технологія порушується, контейнери можуть виглядати так само, як від перевіреного виробника, але їх теплоізоляційні властивості будуть значно гіршими.
Процес виготовлення включає кілька етапів, кожен з яких є критично важливим для кінцевого результату:
 • Екструзія: Перший етап полягає у створенні пінополіпропіленових гранул, які потім нагріваються і екструдуються в формувальні блоки. Порушення температурного режиму може призвести до нерівномірної щільності матеріалу.
 • Формування: Гранули розплавляються і вводяться в спеціальні форми під високим тиском. Це дозволяє досягти необхідної щільності та однорідності матеріалу. Недотримання тиску або часу формування може вплинути на характеристики контейнера.
 • Охолодження та витримка: Після формування вироби охолоджуються та витримуються для стабілізації розмірів та механічних властивостей. Якщо цей процес виконаний неправильно, контейнер може погіршити свої термоізоляційні та механічні властивості.
Розуміючи, що ринок заповнений аналогами та підробками, які можуть виглядати ідентично нашим термоконтейнерам, але значно поступаються за технічними характеристиками та якістю виконання, ми прийняли рішення виділити окремий парк боксів для тестування клієнтами.
Замовляйте термоконтейнер EPP CAMBRO на тест, щоб ви могли в реальних умовах, використовуючи власну продукцію, оцінити якість і можливості термобоксів від світового лідера.
На відео наші представники в Закарпатті зі "Студії Смаку" тестують термоконтейнер GoBox. Результати були б ще більш вражаючими, якби контейнер був заповнений повністю (порожнє місце в боксі, це зайве повітря, що бере на себе частину температури, яку ми так хочемо зберегти при транспортуванні)
Розуміючи, що ринок заповнений аналогами та підробками, які можуть виглядати ідентично нашим термоконтейнерам, але значно поступаються за технічними характеристиками та якістю виконання, ми прийняли рішення виділити окремий парк боксів для тестування клієнтами.
Замовляйте термоконтейнер EPP CAMBRO на тест, щоб ви могли в реальних умовах, використовуючи власну продукцію, оцінити якість і можливості термобоксів від світового лідера.
Термоконтейнери з EPP є екологічно чистими та підлягають вторинній переробці. Матеріал не містить шкідливих речовин, що робить його безпечним для харчових продуктів. Проте несертифіковані виробники можуть використовувати матеріали, які не відповідають цим вимогам.
Контейнери CAMBRO GoBox відповідають вимогам НАССР, схвалені для використання FDA, а також пройшли перевірку і тестування на відповідність стандартам безпеки і якості в незалежній організації NSF International.
Ця організація визнана як на державному, так і на міжнародному рівнях. При цьому вона періодично проводить перевірки без попередження щоб переконатися, що продукт продовжує відповідати стандартам. Наявність сертифіката NSF гарантує, що продукт безпечний для людини і є максимально екологічним.
плюси
Переваги Cambro
 • Сертифікація
  Продукція занесена в список компанії NSF International, незалежної неприбуткової організації, яка проводить сертифікацію продуктів, що відповідають її критеріям очіщаемость і санітарним вимогам.
 • Відповідність вимогам
  Розроблено для того, щоб запропонувати підприємствам громадського харчування вироби фірми Cambro, що допомагають виконувати вимоги щодо безпечного поводження з харчовими продуктами.
 • Легка очистка
  Вироби, придатні до автоматичної мийки.
 • Зручність зберігання
  Вироби укладаються в стопу або в штабель.

Чорний
Гранітно-сірий
Сірий в цяточку
Синювато-сірий
Білий
Жовтий
Напівпрозорий