БЛОГ

Майстер-клас «Ідеї для літнього меню» від «Морського Дому»

Команда CAMBRO Україна рада повідомити про свій нещодавній внесок у проведення ексклюзивного майстер-класу на тему «Ідеї для літнього меню: фюжн-роли», організованого компанією «Морський Дім», що відбувся 5 червня.

Це був не просто майстер-клас, а справжня подія для галузі! Ми неймовірно раді, що у «Морського Дому» знову з’явилася нагода поширювати свій досвід та ділитися знаннями з лідерами ресторанного бізнесу.

Цього разу своїм багаторічним досвідом ділився бренд-шеф компанії Ілля Червенко. У неформальній атмосфері учасники обговорювали цікаві поєднання традиційних японських суші з елементами інших кухонь світу. Ілля підкреслив, що фюжн-роли дозволяють експериментувати з різними інгредієнтами та створювати унікальні смакові поєднання. Саме тому вони завоювали популярність серед гурманів, і наш майстер-клас став чудовою нагодою познайомити партнерів з цією тенденцією.

Бренд-шеф поділився з учасниками своїми секретами, розповів про тонкощі вибору інгредієнтів та техніку приготування. Більше 30-ти учасників мали змогу оцінити нові страви, задати питання та отримати цінні поради від експерта і, звичайно, отримати технологічні карти, що стануть у нагоді при приготуванні фюжн-ролів для гостей їхніх закладів.

Ми пишаємося, що обладнання CAMBRO відіграло важливу роль у забезпеченні цього заходу. Впевнені, що наші гастроємності, які не лише функціональні, але й презентабельні, зробили кожен компонент для ролів ще апетитнішим. Дякуємо компанії «Морський Дім» за їхній вибір та довіру до нашої продукції.

Детальніше про гастоємності з полікарбонату Camwear
Новини